Czas realizacji zamówień

  1. Dostawy są realizowane, za pośrednictwem firm kurierskich, Poczty Polskiej, wyłącznie w dni robocze w godzinach 8.00-17.00.

  2. Sprzedawca nie realizuje zamówień w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy, wskazane w ustawie z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy (Dz. U. z 2015, poz. 90 ze zm.).

  3. W przypadku wyboru przez Kupującego formy płatności przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, Towar wysyłany jest do 5 (pięciu) dni roboczych po dniu zaksięgowania wpłaty.

  4. Towar wykonywany w ramach Zamówień, o których mowa w § 3 ust. 18 (regulaminu sklepu), Sprzedawca wysyła w ciągu 21 (dwudziestu jeden) dni roboczych, chyba, że wystąpią okoliczności wydłużające czas realizacji danego Zamówienia. W sytuacji powyższych okoliczności Sprzedawca kontaktuje się z Kupującym i informuje go o tym fakcie. Wówczas czas realizacji takiego Zamówienia ustalany jest indywidualnie lub Kupujący ma możliwość odstąpienia od danego Zamówienia.

  5. Sprzedawca przekaże Kupującemu informację o wyjściu Towaru z magazynu Sprzedawcy, przekazaniu przesyłki przewoźnikowi oraz sposobie i możliwościach sprawdzania aktualnego statusu przesyłki.


  © 2014 Walkiewicz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Projekt i wykonanie: www.rod.biz.pl
  Wszystkie prezentowane artykuły informacyjne oraz opisujące produkty służą jedynie celom zapoznawczym.
  Wszystkie prawa kopiowania i powielania tekstów zastrzeżone www.walkiewiczstyle.pl